XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 850 840 60 14
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: DB109-1114
Stok Durumu: Ön sipariş

Tek Beden Bambu Yıkanabilir Bebek Bezi (Üzüm)

%100 Orjinal Ürün

Ürün Tükendi

İlk bebeğinizde %70'e varan oranlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için hiç bez masrafınız olmaz. Bebeğiniz sağlıklı bir ürünle büyür. Çevrecidir, doğayı korur.

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama
  Ürün İçeriği: 1 adet Bambu Sızdırmaz Gövde + 1 adet Bambu Emici Ped
  3-17 kg arası tüm bebekler için uygun TEK BEDEN

  - 2019 Avrasya Kalite Ödülü
  - 2018 Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Yılın Önerilen Markası
  - 2018 TTKD (Tüm Tüketicileri Koruma Derneği) Yılın Altın Markası Ödülü
  - 2016 Green Star Award "Yenilikçi Doğal Yaşam Ürünü" Ödülü
  - 2015 Yılı Sağlık Ve Hijyen Kategorisi’nde Tüketi Ödülleri Birincisi

  *%100 Kumaş, nano teknoloji içermez
  *Ergonomik yapılı
  *Pişiğe yol açmaz
  *Tuvalet eğitimine yardımcı olur
  *Bakteri barındırmaz
  *Alerji yapmaz
  *Hijyeniktir
  *Kolay yıkanır ve kurur
  *Kimyasal jel içermez
  *PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez
  *Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.

  - İlk bebeğinizde %70'e varan oranlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için hiç bez masrafınız olmaz.
  - Bebeğiniz sağlıklı bir ürünle büyür.
  - Çevrecidir, doğayı korur.

  Bebeğinizin ilk gününden itibaren bezden kurtuluncaya kadar kullanabileceğiniz, bebeğinizle birlikte büyüyen yıkanabilir bebek bezi… Ana gövde içindeki BAMBU İÇ KUMAŞI ve BAMBU EMİCİ PEDİ ile şimdi çok daha yumuşak, çok daha emici. İki yüzü farklı bambu kalitesindeki emici ped, ıslaklığın hızlı bir şekilde emilmesine ve orta katmanlara iletilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca ergonomik yapısı ile bebeğinizin poposuna tam oturacak şekilde geliştirildi. Dış sızdırmaz gövdede bulunan ayar çıtçıtları sayesinde rahatlıkla yenidoğan bebekten, bezden kurtulma yaşına kadar tüm çocuklar için aynı bez kullanılabilir. Ayrıca bu çıtçıt kapamalar sayesinde göbek kısmı çok yumuşak ve rahat. Her zamanki gibi kolay yıkanır, kolay kurur.

  Emiciliğini arttırmak veya daha uzun süre aralıklarla değiştirmek için (gece kullanımı gibi), BabyNEO Bambu Ekstra Emici Ped ekleyerek kullanabilirsiniz.

  Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

  BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.

  *Yıkanabilir bebek bezi %100 kumaştan üretilmiştir. Herhangi emici kimyasal jel kullanılmamıştır. Bu nedenle kullan-at bezlerdeki gibi çok yüksek emiciliğe sahip olmayabilirler. Kullanılan kumaş katmanların emme kapasitesi ile sınırlıdır. Kumaş emme kapasitesi kadar sıvıyı emebilmekte ve sızdırmaz katman yardımı ile saklayabilmektedir. Kumaşların emme kapasitesinden ve sızdırmaz katmanın saklama kapasitesinden fazla sıvı doğal olarak içerde saklanamayacak ve sızma riski oluşabilecektir. Bunu bir torbaya su doldurmak şeklinde düşünebilirsiniz. O nedenle bez değiştirme sıklığını bebeğinizin tuvalet yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir.
  Ürün İçeriği: Ana gövde %50 Bambu %50 Pes, orta katman %100 PU Laminasyondur. Bambu emici pedin her iki yüzü farklı tipte ama Bambu kalitesinde olup, orta katmanlar bambu-polyester kalitelerinde kumaşlardandır. Kullandığımız tüm kumaşlar tüm dünyada kabul gören uluslararası Öko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ürünümüzde bebeğinize zarar verebilecek kimyasal bulunmadığının uluslararası garantisidir.

  ***Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.


 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!

 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

whatsapp-logo