XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 850 840 60 14
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: DB125-1111
Stok Durumu: Ön sipariş

SilverBaby Koruyucu Gümüş Göğüs Kapağı / Kalkanı

Ürün Tükendi

SİLVERBABY® hamileler ve emziren anneler için üretilmiş, gümüş göğüs ucu kalkanlarıdır.

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama
  SİLVERBABY® hamileler ve emziren anneler için üretilmiş, gümüş göğüs ucu kalkanlarıdır. Emzirme aralarında göğüs ucuna takılarak kullanılır. Temizliği ve kullanımı basittir. SilverBaby ile birlikte başka bir krem, losyon veya kalkan kullanmaya gerek yoktur. Ürünün kullanımında süre sınırlaması yoktur. Başka bebeklerin emzirme dönemlerinde de kullanılabilir.

  SİLVERBABY® üretim esnasında ve paketlemeden sonra AND Analiz Test ve Ölçüm Laboratuvarları tarafından sürekli olarak orijinallik ve kalite kontrol testlerine tabi tutulmaktadır. Bu denli testlere tabi tutularak daima kusursuzluğu sağlanan tek üründür.

  SİLVERBABY® Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları, Ebeler, Bebek Hemşireleri, Emzirme Danışmanları ve Doulalar’dan oluşan bir ekip tarafından tasarlanmıştır.

  SİLVERBABY® Kadın meme ucu yapısına en uygun üründür. Ürünün hamilelik döneminde kullanılması, belirgin olmayan, içe dönük meme uçlarının, doğuma kadar belirginleşmesini sağlar.
  SİLVERBABY® Gümüş kalkanların, anne sütünün tadı ya da kokusu üzerinde etkisi yoktur. Meme ucunda metal kokusu bırakmaz.
  SİLVERBABY® Krem kullanımı gerektirmez, bu sayede bebeğiniz kimyasallara maruz kalmaz.
  SİLVERBABY® Hamileliğin son haftalarında hassasiyet oluşumu itibariyle kullanılabilir.
  SİLVERBABY® %100 el yapımıdır, sıvama yöntemiyle yapılır.
  SİLVERBABY® İstanbul Doğum Akademisi’nin onayladığı ilk ve tek Gümüş Kalkan Markasıdır.

  Kullanım Önerileri 
  SilverBaby Gümüş Koruyucu Göğüs Kalkan’ını, emzirme dışındaki tüm zamanlarda kapakları göğüs ucunuza kapatarak ve sutyen içerisinde sabitleyerek kullanabilirsiniz. Kullanımı basittir.
  Emzirme öncesinde göğüsleri temizlemek gerekmez.

  Hamileler için kullanım:
  Doğumdan birkaç hafta önce meme uçlarında hassasiyet oluşabilir. Hassasiyetin oluştuğu zamanlarda rahatsızlık hissi geçene kadar SilverBaby Gümüş Koruyucu Göğüs Kalkanı memeye takılabilir. Meme ucu içe dönük ve düz olan anneler, meme ucunu doğuma kadar belirginleştirmek amacıyla 3-4 hafta önce günde minimum 8 saat olacak şekilde kullanmaya başlayabilir

  Emziren Annenler İçin Kullanım:

  Doğumdan sonra gece ve gündüz dahil olmaz üzere tüm emzirme aralarında kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Emzirme aralarında mümkün olduğunca uzun süre göğsünüzde kalmalarını sağlayınız. Emzirme öncesi kapakları çıkarınız. Eğer bu şekilde yeterince fayda sağlamadığı hissedilirse, kapakların 1-2 saatte bir çıkarılıp meme uçlarının 1 saat havalandırılması önerilir.
  SilverBaby Gümüş Koruyucu Göğüs Kalkanı ile birlikte başka bir krem, yağ ya da losyon kullanmayınız. Bu, ürünün etkinliğini azaltabilir. Kapakları göğüs pedi ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu durumda, kapakları göğüs ucuna yerleştirdikten sonra, içerisine göğüs pedini yerleştirdiğiniz sutyeninizi takabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta göğüs pedlerinizi 3-4 saat arayla değiştirmeniz gerektiğidir. 

  Temizlik

  Ürünü ilk defa kullanmaya başlayacağınız zaman herhangi bir temizliğe gerek yoktur. Saf gümüş, kendi kendini dezenfekte eder, bu nedenle kalkanları hijyen amaçlı sık yıkamak gerekmez. Kalkanlardaki süt kalıntısından rahatsız olduğunuz durumda sadece su ile durulayıp tamamen kurulamanız yeterlidir. Alkol, losyon, çamaşır suyu, deterjan gibi herhangi bir kimyasal ile temizlenmemelidir. Bu ürünün etkinliğini azaltır. Dezenfekte ve sterilizasyon gerekmez. Kaynatmayınız, bulaşık veya çamaşır makinesinde yıkamayınız. Kapaklarınızda kararma olmaması için ayda bir defa karbonatı macun kıvamına getirip ovarak temizleyebilirsiniz. Her temizlik sonrasında su ile iyice durulamanız ve tamamen kurulamanız önemlidir.


  Uyarı

  SilverBaby Avrupa standartlarında üretilen bir üründür. CE belgesi yönetmeliğince üretilir. Bu sebepten çevreye ve insan sağlığına uyumludur. Zarar vermez. Sadece gümüş alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!

 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

whatsapp-logo